ACANA Light & Fit 2,27 kg

ACANA Light & Fit 2,27 kg

Produkt niedostępny

Produkt jest obecnie niedostępny. Jeśli chcesz być powiadomiony o jego ponownej dostępności, podaj poniżej swój adres

Podaj swój adres e-mail:

Psy z nadwagą potrzebują diety bogatej w białko, które pomoże zachować masę mięśniową i zaspokoi apetyt, o umiarkowanej zawartości tłuszczu - by utrzymać skórę w dobrej kondycji - a ubogiej w węglowodany - aby kontrolować wagę.

Aby zachować masę mięśniową ACANA LIGHT & FIT zawiera najlepsze mięsne składniki (55%) włączając w to świeżego kurczaka i całe jajka z farm Alberty oraz świeżego łososia z Vancouver, które są dostarczane ŚWIEŻE KAŻDEGO DNIA, nigdy nie używamy składników mrożonych czy w inny sposób konserwowanych.
Bogata w białko o niskiej zawartości węglowodanów ACANA lepiej pasuje do naturalnej diety psów. Pszenicę, kukurydzę i gluten - składniki, które często przyczyniają się do problemów z trawieniem zastąpiono zestawem owoców, warzyw i parowanym owsem - składnikami o niskim indeksie glikemicznym, ubogimi w cukry proste, które prowadzą do nadwagi.
Głównym źródłem kwasów omega 3 (EPA i DHA) jest łosoś pacyficzny wzmacniają one i zapewniają zdrową skórę oraz lśniącą sierść - twój pies wygląda jak symbol witalności. Morskie wodorosty i zioła m.in. jagody jałowca, korzeń dzięgla litworu i liście czerwonej maliny, są niewiarygodnie bogatym źródłem witamin, minerałów, pierwiastków śladowych i roślinnych związków chemicznych, które usprawniają metabolizm.
Wysokiej klasy ACANA jest przygotowana w naszej fabryce położonej w słonecznej Albercie z najlepszych i najświeższych składników pochodzących z zachodniej Kanady.
Zapoznaj się ze składem naszej karmy i przekonaj się, że ACANA jest naturalną, smakowitą drogą do zdrowia i witalności twojego psa.

Produkt niedostępny Dostępność produktu

Czas dostawy Dostawa: 1-3 dni

Zapytaj o produkt Formularz zapytania

Formularz zapytania dla produktu ACANA Light & Fit 2,27 kg

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twoje numer telefonu:

Twoje zapytanie: